Południowokoreańska komisja do spraw klasyfikacji i zarządzania grami (GRAC) trochę zbyt szybko oceniła dwie ciekawe produkcje, o których informacji szczędzą nawet sami twórcy.
Wygląda na to, że fani cyfrowej rozrywki mają na co czekać. Dwie popularne, choć bardzo od siebie różne serie gier doczekają się nowych odsłon. Pierwszą z nich będzie remaster JRPG produkcji Atlus, a więc „Persona 4 Revival”, drugim natomiast spinoff stworzonego przez Paradox Interactive „Cities: Skylines” powstały w kooperacji z firmą LEGO.
Oba tytuły mają zadebiutować w 2027 roku

O powstawaniu „Persona 4 Revival” wiemy już od jakiegoś czasu. Szereg graczy oczekiwał remake’u przez wielu uznawanej za najlepszą część, ale premierę kilkakrotnie przekładano. Jednak fakt, że GRAC poddało ją klasyfikacji świadczy o tym, że coś się w tej kwestii ruszyło, a debiut jest bliżej niż dalej. Najbardziej prawdopodobnym terminem premiery jest obecnie luty 2027 roku. Tytuł ma pojawić się na PC za pośrednictwem platformy Steam, a także na konsolach Sony PlayStation 5 (Pro) i Microsoft Xbox Series X/S.
„LEGO: Skylines” to większa enigma. Na tę chwilę o nowej odsłonie symulatora budowy miasta nie wiadomo nic, chociaż może się to zmienić już 5 czerwca 2026 roku. Wtedy bowiem rozpoczyna się Summer Game Fest, gdzie produkcja najpewniej zostanie oficjalnie zaprezentowana. Również w tym przypadku fakt, że tytuł został już sklasyfikowany przez GRAC świadczy o tym, iż na debiut nie przyjdzie nam czekać zbyt długo.

Najnowsze Komentarze